تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 26 تير 1396 توسط ماشین سازی آریان زاگرس

شرکت ماشین سازی آریان زاگرس طراح ، سازنده و صادرکننده انواع دستگاه های صنعتی از جمله دستگاه بسته بندی و دستگاه بوجاری حبوبات می باشد .

کارایی دستگاه بوجاری حبوبات :

دستگاه بوجاری جهت جدا کردن گرد و غبار و اجسام سبک و سنگین از انواع حبوبات، نخود،لوبیا،عدس،لپه،ماش و انواع غلات جو،گندم،برنج،ذرت ، تخم آفتاب گردان , آلو ، آلوچه ،چلغوز، تخمه ژاپنی ، نخود چی و گیاهان دارویی و..... طراحی شده است .

دستگاه بوجاری حبوبات با داشتن سرند هائی با مش های متفاوت و بنا به نوع محصول میتواند هر نوع حبوبات از قبیل نخود ، لوبیا ،عدس ، لپه ، ماش و تمامی محصولات مرتبط را تمیز نموده و با بهترین کیفیت برای مراحل بعد آماده سازی نماید.

سیستم عملکرد دستگاه بوجاری حبوبات :

عملکرد دستگاه فوق الکترومکانیک میباشد . سیستم سرند آن لرزشی و به صورت متحرک میباشد تا بتوان تمامی محصول را بر روی سرند حرکت داده وبا کنترل سرعت تمامی نا خالصی ها و گرد و غبار را از حبوبات جدا کند.
کنترل دور متغیر فن دمنده به شما این امکان را می دهد تا با تنظیم دلخواه سرعت فن دمنده حتی ریز ترن پوشال ها "خاشاک و گرد و غبار را از محصول جدا کنید به این صورت که برای تمامی حبوبات مثل انواع لوبیا ،عدس ، نخود، ماش و ... می توانید از تغیر دور فن دمنده بهره مند شوید .
سیستم ویبره متغیر زیر مخزن امکان تنظیم مقدار ریزش را به شما می دهد تا شما بتوانید به آسانی اندازه و حجم ریزش را کنترل کنید .

مشخصات فنی دستگاه بوجاری حبوبات :

عملکرد : الکترومکانیک

جنس مخزن اصلی : استنلس استیل

برق مورد نیاز : تک فاز یا سه فاز (به سفارش مشتری)

ارتفاع : طبق سفارش

وزن دستگاه : 350 کیلو گرم

دارای تابلو برق مجزا و سیستم کنترل برای هر قسمت

دارای 2 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش

امید است زین پس با طراحی جدید و به روز دستگاه بوجاری حبوبات شرکت ماشین سازی آریان زاگرس

زحمات کشاورزان بی نتیجه نمانده و بتوانند محصولات با کیفیت خود را به راحتی به فروش برسانند.

تلفن های تماس

02634716952

02634716956